Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Önemli Uyarı : Arkadaşlar Evde Nikah Şekeri Yapmak İstiyorum Diyorsanız Lütfen Aşağıdaki Yorum Kısmından Bizlere Yorum Atınız. İletişim Bilgileriniz Sadece Bizde Kalacak Ve Eleman İhtiyacı Olan Firmalar İle Aranız da Bağlantı Kuracağız.

Öncelikle arkadaşlar hepinize merhaba. Biliyoruz ki herkes evinde ek iş yapmak istiyor ve evine katkı sağlamak istiyor. Bunun aslında bir çok yolu var bunlardan en sağlamı da evde nikah şekeri işidir. Evde nikah şekeri işini bulmak kolay değildir. Nedenine gelince bugün bir çok nikah şekeri firması genellikle ya sabit eleman çalıştırıyor ya da yakın çevreye iş veriyor. Bunun için bu işi bulmak biraz zor olabilir. Biz de sizler için bir proje geliştirdik sizin bilgilerinizi nikah şekeri işi verenlerle paylaşarak, sizler ile nikah şekeri firmaları arasında bir köprü kurmaya karar verdik.

Peki Sistem Nasıl İşliyor ?

Öncelikle yapmanız gereken bu konu altında bulunan yorum kısmına gerçek mailiniz ile yani sizlere devamlı ulaşabileceğimiz bir mail ile yorum atınız. Yorumda bulunduğunuz il ve ilçeyi belirtiniz. Bu çok önemli bir konudur,çünkü kalkıpta Ankara da bulunan bir nikah şekeri firması İzmir de oturan kişilere iş vermez. O yüzden mümkün mertebe gerçek bir mail ve il/ilçe bilgilerinizi giriniz. Bu işlemlerden sonra bize ulaşan bazı nikah şekeri imalatı yapan firmalar oluyor, bizde bunlara bulundukları illere göre en yakın kişilerin iletişim bilgilerini veriyoruz, onlar da sizlerle iletişim kurarak iş konusunda anlaşma varıyorsunuz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Aslında bu durum firmadan firmaya değişmekte olup, genellikle sistem şu şekildedir. İlgili firma sizlere nikah şekeri veya bebek şekeri yapabilecek şekilde malzemeleri verir ve sizden istediği modeli belirterek yapmanızı ister. Bu işler genellikle bu şekilde yürür. Ödeme sistemleri ise bazı firmaları sipariş bazlı çalışırken bazıları ise aylık ödeme geçmektedir.

Nikah Şekeri Dolandırıcılarına Dikkat

Bu konu gerçekten çok önemlidir. Çünkü sizler üç kuruş için ek iş arayan insanlarsınız. Bu durumu bazı vicdan yoksunu insanlar suistimal ederek dolandırmaya çalışmaktadır. Bu işlemi yaparken de sizden belli bir ücret isterler ve bunun karşılığında size malzeme yollarlar. Bu malzemeleri toplasınız 10 TL bile tutmaz ama sizden 50-60 TL isterler ve bunun akabinde size bu ürünleri yolladıktan sonra ise hiçbir şekilde muhatab olmaz. Bu yüzden, mümkün mertebe adresi belli olmayan firmalar veya firma görünümlü kişilerle iş yapmamaya çalışınız.

Son Olarak ;
Kesinlikle hiç bir firmayı arayıp evde nikah şekeri yapmak istiyorum diye rahatsız etmeyin. Çünkü, bir çok firma ile görüştüğümüzden artık bu konudan çok sıkıldıklarını dile getirdiler. O yüzden gerçekten çok aciliyetiniz var ise firmaların hepsin de mail adresi vardır. Bu maillere detaylı bir şekilde adres ve telefon bilgilerinizi de yollayarak, işe ihtiyacınız olduğunuzu belirtirseniz sizlere yardımcı olacaktır.
Googlede Paylaş
, ,

6 yorum:

 1. 2 kişiyiz.İzmir Karabağlar'dayız. Paketleme isi yapabiliriz.

  YanıtlaSil
 2. Ankara Etimesgut ta yaşıyorum. Paketleme işi yapabilirim.

  YanıtlaSil
 3. Ankara Etimesgut ta yaşıyorum. Paketleme işi yapabilirim

  YanıtlaSil
 4. ankara yenimahallede oturuyorum

  YanıtlaSil
 5. Konya kuçukkovanagzinda oturuyorm paketleme isi yapabilirm tesekkurler

  YanıtlaSil
 6. Adama seyhanda oturuyorum paketleme işi yapabilirim

  YanıtlaSil