Pdk Kırıcı Nedir?

Advertisemen
Primer darbeli kırıcı çok yüksek kapasiteli bir taş kırıcıdır. Yüksek kırma gücü sayesinde en zor ve sert taşları bile rahatlıkla kırmaya yarayan bu makine üst düzey bir performans vermekte ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Birçok farklı çeşidi bulunan ve hemen hemen her ihtiyaca cevap veren ürün hem mobil hem de sabit olarak farklı alanlarda da kullanıma uygundur.
200 ile 900 ton arasında kırma kapasitesi bulunan ürün en sert maddeleri zorlanmadan kırabilmekte ve orta boyutta çıktı elde etmenize imkan sağlamaktadır. Ürünün bakımı hidrolik bir sisteme sahip olduğu için oldukça rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda firmamız tarafından tamir ve bakım hizmetleri sürekli olarak sağlanabilmekte bunun yanında yedek parça değişimi istediğiniz ölçüde ve istediğiniz zaman aralığında yapılabilecektir.

Ürün hem satış hem satış sonrasında verilen destekler ile birlikte uzun yıllar kullanıma uygun olup istediğiniz sertlikteki tüm ham maddelerin kırılması veya orta boyuta kadar istediğiniz ölçüde çıktı almanıza olanak sağlayacaktır. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi CE yani Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen ürünümüz 1000 ton ceraskala sahip olmaktadır. Kübik ve kırıcı olarak en üst safhada bulunan pdk kırıcı aynı performansı yıllar boyunca göstermekte ve doğa dostu malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Yeni Nesil Pdk Kırıcı Sistemleri

Ürün yüksek redüksiyon oranı ile çalışmakta ve ince malzeme üretimi sayesinde sıçrama kontrol özelliğini de barındırmaktadır. Geri sıçramayı önleyen farklı bir özelliğe sahip olan ürün sektörde uzun yıllardır birçok farklı firma tarafından kullanılmakta ve sadece tesislerinizde kullanırken değil daha satın alım aşamasında bile büyük kolaylık ve karlılık sağlamaktadır.
Tüm ürünlerimizde olduğu gibi en yüksek kalitede malzemeler ve parçalar bir araya getirilerek oluşturulan primer darbeli kırıcılar kalite ve dayanıklılığı ön plana çıkararak yıllar boyunca işletmenizi kara taşıyacaktır. Bunun yanında satın alım sırasında sahip oldukları avantajlı fiyatlar ve sürekli olarak istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz satış sonrası destek sayesinde kazancınıza kazanç katacaktır.
Uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan ve binlerce işletmeye çok sayıda ürün satışı ve satış sonrası servis hizmeti vermekte olan firmamız yıllardır edindiği tüm tecrübe ve bilgileri işletmeler ile paylaşmakta ve her konuda yardımcı olmaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilmek için bizi istediğiniz zaman arayabilir veya ofisimize gelerek ürünlerin gerçek kullanım olanaklarını gözlemleyebilirsiniz.
Advertisemen